Nocne czuwanie w Kalwarii Zebrzydowskiej

W nocy z 13 na 14 kwietnia br. W Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się „Kalwaryjska Noc Uwielbienia” – nocne czuwanie modlitewne dla młodzieży w godzinach od 19:30 do 5:30. Zapraszamy chętną młodzież z naszej parafii, przede wszystkim ze szkół średnich lub starszą, oraz z ostatniej klasy gimnazjum.

Zapisy w zakrystii do środy.

Szczegóły czuwania:

Jest to czuwanie organizowane przez „Ruch Światło Życie”. Paschalny Dzień Wspólnoty w Kalwarii Zebrzydowskiej w tym roku będzie przeżywany jako KALWARYJSKA NOC UWIELBIENIA z 13/14 kwietnia. Szczególnie pragniemy podkreślić jubileusze animatorów, którzy 10 i 25 lat temu otrzymali błogosławieństwo do posługi.

Program:

19.00 – Celebracja VI Kroku ku Dojrzałości Chrześcijańskiej – „Modlitwa” – kaplica domu pielgrzyma.

do 19.00 – Zgłoszenie przybyłych grup w rejestracji na krużgankach

19.30 – Przygotowanie do Mszy Świętej

20.00 – Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem bp. Damiana Muskusa z udziałem animatorów przeżywających jubileusze 10- i 25-lecia.

22.00 – Przerwa na posiłek

22.30 – Wspólne wyjście na dróżki

23.00 – Droga Światła

0.30 – Konferencja: „Jak słuchać Pana w Kościele” (ks. dr Wojciech Węgrzyniak)