Uczniowie LO i ZSZ w Mszanie Dolnej zorganizowali świąteczny kiermasz

To czas magiczny. To czas niespodzianek. I właśnie dlatego w niedzielę 18 grudnia 2016 r. zorganizowaliśmy w ramach promocji szkoły kiermasz świąteczny dla mieszkańców Mszany Dolnej i okolic.

Misjonarz Ojciec Marian Żelazko mówił: Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć ! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu:

  • ks. Jerzemu Raźnemu proboszczowi parafii pw. Św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej
  • ks. Tomaszowi  Stecowi za pomoc i zaangażowanie innych do współpracy
  • uczniom naszej szkoły z LO i ZSZ i tym, którzy przyszli na kiermasz w regionalnych góralskich strojach i swym pięknym śpiewem wzbogacili liturgię mszy świętej, i tym, którzy częstowali mieszkańców świątecznymi wypiekami: pierniczkami i ciastem własnego wypieku, i tym, którzy pomogli nam posprzątać
  • rodzicom, Pani dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły.

To dzięki Wam na Ziemi można było przez moment poczuć się jak w Niebie.

Wszystkim mieszkańcom Mszany Dolnej i okolic życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowonarodzony Pan Jezus umacnia Was potrzebnymi łaskami i zdrowiem w ten radosny czas świętowania i w całym Nowym Roku 2017.

Gimnazjalistów zapraszamy do naszej szkoły.