Nocne czuwanie w Kalwarii Zebrzydowskiej

W nocy z 13 na 14 kwietnia br. W Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się ?Kalwaryjska Noc Uwielbienia? ? nocne czuwanie modlitewne dla młodzieży w godzinach od 19:30 do 5:30. Zapraszamy chętną młodzież z naszej parafii, przede wszystkim ze szkół średnich lub starszą, oraz z ostatniej klasy gimnazjum.

Zapisy w zakrystii do środy.

Szczegóły czuwania:

Jest to czuwanie organizowane przez "Ruch Światło Życie". Paschalny Dzień Wspólnoty w Kalwarii Zebrzydowskiej w tym roku będzie przeżywany jako KALWARYJSKA NOC UWIELBIENIA z 13/14 kwietnia. Szczególnie pragniemy podkreślić jubileusze animatorów, którzy 10 i 25 lat temu otrzymali błogosławieństwo do posługi.

Program:

19.00 - Celebracja VI Kroku ku Dojrzałości Chrześcijańskiej - "Modlitwa" - kaplica domu pielgrzyma.

do 19.00 ? Zgłoszenie przybyłych grup w rejestracji na krużgankach

19.30 ? Przygotowanie do Mszy Świętej

20.00 ? Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem bp. Damiana Muskusa z udziałem animatorów przeżywających jubileusze 10- i 25-lecia.

22.00 ? Przerwa na posiłek

22.30 ? Wspólne wyjście na dróżki

23.00 ? Droga Światła

0.30 ? Konferencja: ?Jak słuchać Pana w Kościele?? (ks. dr Wojciech Węgrzyniak)