INTENCJE MSZALNE 09.09. – 15.09.2019.

Godzina Intencja

PONIEDZIAŁEK
09.09. 6.30 + Jan Franczak, żona Marianna, synowie – Józef,
Franciszek, Michał i Jan oraz ich rodziny
7.00 + Ludwika (f) Wróbel w 8 rocznicę śmierci
18.00 + Stefan Piątkowski

WTOREK
10.09. 6.30 + Stanisław Karpierz
7.00 + Józef Myszogląd
18.00 + Krystyna Surówka w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA
11.09. 6.30 + Maria Światłowska, mąż Piotr, ich rodzice i dzieci
7.00 + Janina Mazgaj
18.00 ZBIOROWA

CZWARTEK
12.09. 6.30 + Zofia Mrózek, mąż Józef w kolejną rocznicę śmierci
7.00 + Janina Kuczaj
18.00 + Maria Antosz w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK
13.09. 6.30 + Józef Rataj, córka Elżbieta Adamczyk, mąż Stanisław
i wszyscy zmarli z rodziny
7.00 + Jan i Michalina Aksamit
18.00 Rez.

SOBOTA
14.09. 6.30 + Jan Zapała, syn Grzegorz
7.00 + Jan Sochacki, żona Eleonora, syn Adam i zmarli
z rodziny
18.00 + Włodzimierz Róg w 10 rocznicę śmierci

NIEDZIELA
15.09. 6.30 + Aniela i Michał Bierowiec oraz zmarli z rodziny
8.00 + Cecylia Rataj w 10 rocznicę śmierci i mąż Tadeusz

9.30 Dziękczynna w 36 rocznicę ślubu Janiny i Józefa,
z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla nich,
ich dzieci i wnuków
11.00 W 40 rocznicę urodzin Michała, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla niego i całej rodziny
15.00 Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Olusia, z prośbą
o Boże Błogosławieństwo dla niego i jego rodziców
18.00 + Regina i Stanisław Chrustek

 

INTENCJE MSZALNE 16.09. – 22.09.2019.

Godzina Intencja

PONIEDZIAŁEK 16.09.

6.30 + Jan Rusnak
7.00 + Władysława (f) Wojciaczyk
18.00 + Maria Wacławik w 4 rocznicę śmierci

WTOREK 17.09.

6.30 + Franciszek i Maria Farganus w kolejną
rocznicę śmierci oraz syn Józef
7.00 + Helena Jarosz
18.00 + Stanisław Duda w 18 rocznicę śmierci
oraz rodzice Józef i Maria

ŚRODA 18.09.

6.30 + Aleksandra (f) Dudzik, mąż Józef i zmarli
z rodziny
7.00 + Stefan Nawieśniak
18.00 ZBIOROWA

CZWARTEK 19.09.

6.30 + Stanisław Filipiak
7.00 Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Jakuba,
z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
dla niego, jego rodziców i brata
18.00 + Michalina Ciężadlik w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK 20.09.

6.30 + Julian Stożek
7.00 + Henryk Zdanowski
18.00 1) WYPOMINKOWA
2) + Stanisław Drab w 18 rocznicę śmierci
oraz jego rodzice Stanisław i Maria

SOBOTA 21.09.

6.30 + Maria Michalczewska w 10 rocznicę śmierci
mąż Józef
7.00 + Helena Jarosz
18.00 + Jan Stachura oraz jego rodzice i teściowie

NIEDZIELA 22.09.

6.30 + Franciszek i Anna Knapczyk,
córka Maria Świerk
8.00 + Józef i Józefa (f) Karpierz, córka Barbara
9.30 + Józef Krzysztofiak w 7 rocznicę śmierci
11.00 Za Parafian
15.00 + Rafał Łabuz
18.00 + Bronisława (f) Szynalik w 15 rocznicę
śmierci, mąż Michał