Wizyta duszpasterska

2017/2018

Data Godzina Rejon
27.12
Środa
8:30 Na Pańskim początek u p. Potaczków; do p.Cichańskich (ul. Mroza i ul. Marka część)
27.12
Środa
8:30 Słomka oś.: Czarny Dział, Majdówka, Śmieszki, Mrózki
28.12
Czwartek
8:30 Mszana Górna oś.: Kępy, Krzystki, Fligi
28.12
Czwartek
8:30 Łostówka os.: Wróble, Pawlaki, Sutory Górne, Baniki, Kuczaje, Toboły, Dudziki
29.12
Piątek
8:30 Mszana Górna oś.: Węglarze Górne, Sawiny, Dziedziny
29.12
Piątek
8:30 Słomka oś.: Jamrozy, Wonioły, Marszałki
29.12
Piątek
8:30 Łostówka os.: Drobole, Knapczyki, Tworki, Ligasy, Palkije, Karkulki, Sutory Dolne
30.12
Sobota
8:30 Ul. Słoneczna
30.12
Sobota
8:30 Słomka oś.:Bodziochy, Krystusy, Bieńki, Rataje, Wilczaki
30.12
Sobota
8:30 Łostówka os.: Ciemniaki, Gobory, Bulaki, Farganusy
02.01
Wtorek
16:00 ul. Starowiejska blok nr 7 oraz nr 13
03.01
Środa
8:30 Słomka oś.: Aksamity, Machaje
03.01
Środa
8:30 ul. Orkana, od p. Grzyb do p. Potaczków
04 .01
Czwartek
8:30 Łostówka os.: Myszoglądy, Siemieniówka, Fornale, Chorągwiccy, Podłazie
08.01
Poniedziałek
8:30 Mszana Górna oś.: Polaki, Janie, Romasy, Kraski, Witki
08.01
Poniedziałek
8:30 ul. Ogrodowa, od domu nauczyciela do domu nad PKP
09.01
Wtorek
13:00 ul. Mickiewicza i Krasińskiego
10.01
Środa
8:30 ul. Matejki, Rakoczego, Malinowa, Smrekowa, Flizaka, Szymanowskiego
11.01
Czwartek
8:30 Łostówka os.: Niedośpiały, Stachury, Zagrody (do p. Jana Myszogląda)
12.01
Piątek
14:00 Dokończenie pańskiego, od p. Krasków, (ul. Mroza, ul. Stachury, ul. Kazimierza Wielkiego)
13.01
Sobota
8:30 Mszana Górna oś.: Zagórki, Sołtysy
13.01
Sobota
8:30 ul. Marka
15.01
Poniedziałek
16:00 ul. Starowiejska blok nr 9a, oraz nr 11
15.01
Poniedziałek
8:30 Mszana Górna oś.: Żyły, Steczki, Dudziki
16.01
Wtorek
14:00 ul. Jana Pawła II i Rynek
17.01
Środa
8:30 ul. Leśna od p. Niedośpiałów w stronę kościoła
18.01
Czwartek
8:30 ul. Spadochroniarzy od strony Kasinki do p.Skwarczek
19.01
Piątek
13:00 Domy przy ul. Starowiejskiej i ul. Kolbego
20.01
Sobota
8:30 ul. Orkana od Łysoka do p.Wiesława Popiołka
20.01
Sobota
8:30 ul.Spadochroniarzy od p.Tątów w stronę kościoła
22.01
Poniedziałek
8:30 Mszana Górna oś.: Węglarze, Fijasy, Capki, Bielaki, Krupy
23.01
wtorek
14:00 Słomka oś.: Janasy, Łabuzy
24.01
środa
8:30 ul. Piłsudskiego, Grunwaldzka
25.01
Czwartek
8:30 Nad Stawem ul. Asnyka, Orzeszkowej, Kościuszki, dokończenie ul. Mroza, ul. Spokojna
27.01
Sobota
8:30 ul. Leśna – Podlas od Dzyra do p. Romana Nawieśniaka
27.01
Sobota
8:30 Łostówka os.: Zagrody, Wojtyczki, Dziedziny, Ząski
29.01
Poniedziałek
8:30 Mszana Górna oś.: Majerony, Malce, Antosze, Wcisły
01.02
Czwartek
8:30 Wsoły, ul. Zielona, ul. Topolowa,