Parafia pw. św. Michała Archanioła

Rozkład nabożeństw w kościele

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
01/11

1 listopada, centralne uroczystości w Mszanie Dolnej, rozpoczęły się nieszporami za zmarłych i procesją, która przeszła z kościoła pw. Św. Michała Archanioła na cmentarz parafialny. Po różańcu z wypominkami przy pomniku ofiar hitleryzmu i stalinizmu odprawiona została Msza św. Koncelebrowali ją ks. Tadeusz Mrowiec, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego, ks. Jerzy Raźny, proboszcz parafii pw. Św. Michała Archanioła oraz ks. Franciszek Kołacz. Homilię wygłosił ks. Mirosław Lenart. Oprawa muzyczna została przygotowana przez Chór Męski im. ks. Józefa Hajduka oraz Orkiestrę Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej.

PONAD 300 OSÓB PIELGRZYMOWAŁO DO SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ BOLESNEJ
13/10

W niedzielę, 13 października, mieszkańcy Mszany Dolnej uczestniczyli w tradycyjnej pielgrzymce do Limanowej. Wśród pątników nie mogło zabraknąć asysty zagórzańskiej, Orkiestry Dętej OSP oraz chórzystów z naszej parafii. Pielgrzymkę prowadził nowy wikariusz – ks. Mirosław Lenart. W limanowskiej bazylice mieszkańcy Mszany Dolnej wzięli udział w nabożeństwie różańcowym oraz mszy św., którą odprawili proboszczowie obu parafii – ks. Jerzy Raźny oraz ks. Tadeusz Mrowiec.

Ofiara na parafię

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia pw. św. Michała Archanioła, siedziba: 34-730 Mszana Dolna, Jana Pawła II nr 3.